Wieczory dla Zakochanych

Zakochanym parom mężczyzny i kobiety (chłopca u dziewczyny) poważnie myślącym o swoim związku, a także tym, którzy przygotowują się do małżeństwa - proponujemy cykl 9 cotygodniowych spotkań. Uczestnicy – w swoich parach – mają możliwość pełniejszego poznania własnych cech osobowości i oczekiwań, a także ustalenia wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu. Uczą się również jak rozwiązywać konflikty i jak budować autonomię swojego związku. Odkrywają czym jest naprawdę sakrament małżeństwa, rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu. Pomagają lepiej poznać się w parze, poznać motywacje zawarcia związku, lepiej zrozumieć jego wymiar sakramentalny i podjąć ostateczną decyzję co do dalszego wspólnego życia.
 
TERMINY:  Wieczory dla Zakochanych to cykl dziewięciu spotkań, trwających ok. 2,5 godziny każde. Aktualne terminy podajemy na tej stronie.Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a udział we wszystkich spotkaniach jest obowiązkowy. Wieczory dla Zakochanych spełniają wymagania Kościoła w zakresie katechez przedmałżeńskich.    

KOSZTY: Koszt udziału w całym cyklu Wieczorów dla Zakochanych to 200 zł od osoby (400 zł od pary). Płatność – na pierwszym spotkaniu. (Uczestnicy, którzy nie są w stanie zapłacić pełnej kwoty mają możliwość uczestniczenia w Wieczorach dla Zakochanych. Prosimy o zgłoszenie tego faktu na pierwszym spotkaniu). 

 ZAPISY: Zapraszamy do wypełnienia formularza 

Rekolekcje dla Narzeczonych

Program Rekolekcji dla Narzeczonych jest skróconą formą Wieczorów dla Zakochanych. Może być traktowany jako uzupełnienie innych kursów przedmałżeńskich. Jako jedyna forma przygotowania – tylko w wyjątkowych przypadkach.
Uczestniczenie w Rekolekcjach dla Narzeczonych wiąże się z wyjazdem do domu rekolekcyjnego lub innego ośrodka zarezerwowanego w tym celu przez organizatorów. Program zaczyna się w piątki o godz. 18.00, a kończy w niedziele ok. godz. 17:00. Konieczne jest uczestniczenie obojga, na całości programu.
W naszym Ośrodku Rekolekcje dla Narzeczonych organizowane są bardzo rzadko
Szukaj