Aktualności

Jubileusz 50 lecia Irenki i Jurka Grzybowskich
Poniedziałek, 6 Marzec 2023
W niedzielę uczestniczyliśmy w niezwykłej uroczystości. Irenka i Jerzy Grzybowscy obchodzili Jubileusz 50 lat trwania razem w sakramentalnym małżeństwie. Ciepła atmosfera, świadectwo wspólnego życia, pierwsze listy, pytania o poszukiwanie sensu życia. No i pytania o uczucia....🙂 Dziękujemy animatorom z Ośrodka Warszawskiego za zaproszenie!
Weekend podstawowy dla małżeństw
Niedziela, 26 Luty 2023
W dniach 24-26.02.2023 r. w Ząbkowicach Śl. odbył się kolejny weekend podstawowy dla małżeństw. Parą główną byli Anetta i Jarek Radeccy, współprowadzili: Terenia i Robert Jagielscy, Marta i Paweł Piekarzowie (animatorzy z ośr. w Irlandii) oraz ks. Czesław Studenny, który współprowadził z nami rekolekcje po raz pierwszy. W rekolekcjach wzięło udział 16 par. Ledwie zmieściliśmy się w sali😊. Były pary w kryzysie relacji, były też takie, które chciały pogłębić swoją jedność. Jedna z uczestniczek napisała: „ Było trochę bólu w rozmowach z mężem, więcej jednak łez wzruszenia, zwłaszcza przy odsłanianiu przed sobą tak szczerze naszej wzajemnej miłości.” Anetta i Jarek Radeccy
Weekend podstawowy zdalnie...
Poniedziałek, 30 Styczeń 2023
W dniach 27-29.01.2023 współprowadziliśmy weekend podstawowy w formie on-line. Rekolekcje zostały przygotowane przez zespól animatorów z różnych Ośrodków – opolskiego, świdnickiego, zielonogórsko-gorzowskiego i z Anglii. Osiem małżeństw, którym z różnych przyczyn, trudno było zdecydować się na weekend stacjonarny, zaprosiło dialog do siebie do domu.
Szukaj