Miłość, erotyka, dialog

Zapraszamy małżeństwa, które przeżyły weekendy podstawowy i pogłębiające o potrzebach i temperamentach na kolejne weekendowe spotkanie z dialogiem. Od 15 do 17 czerwca będziemy zachęcać, byście nie unikali siebie nawzajem:). Zapisać można się przez formularz. Czekamy na Was jak zwykle w gościnnym Domu Rekolekcyjnym księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich.

Przypominamy niektóre świadectwa z poprzedniego weekendu poświęconego tej tematyce:

 →Wyjeżdżamy z konkretnymi postanowieniami dotyczącymi pracy nad pewnymi obszarami naszej bliskości. Z umocnieniem, z zapałem, z nowymi silami…
 
 →Poznaliśmy swoje potrzeby w tej sferze naszego życia. Ważne było dla nas, że ten czas na rekolekcjach poświęciliśmy w całości sobie nawzajem.
 
→ Rekolekcje dały mi oświecenie co do relacji małżeńskiej, intymnej i obecności w niej Pana Boga. Jest w nas pragnienie czystości naszych aktów, pragnienie oddania się w miłości.
 
 →Rekolekcje wlały w moje serce spokój. Ważny był ten czas spędzony z mężem. Przeżyłam wiele przyjemnych uczuć. Mój mąż stał mi się bliższy. Dzielił się ze mną swoimi radościami i smutkami związanymi z więzią erotyczną. Dla mnie ważny był brak pośpiechu na tych rekolekcjach.(..) Mam pragnienie bycia lepszą dla męża, okazywać mu większy szacunek (..) Potrafiliśmy dzielić się tym, co przeżywamy bez oskarżeń ale z czułością i delikatnością.